Людмила Калабуха

Бізнес тренер
"Хочу відзначити чудову роботу компанії! Коли я звернулася  на консультацію по страхуванню, брокер запропонував кілька варіантів страхування, з яких я обрала самий справедливий - за ціною та якістю.  Договори були оформлені оперативно та доставлені нам в магазин, що дуже економить час. Менеджер фахово проконсультував по всіх питаннях та ньюансах, весь час на зв'язку. Ми рекомендуємо компанію "Експерт" своїм друзям і всі вони також раді, що найшли "своїх" страховиків!."

Публічні реєстри України: знайдіть потрібну вам інформацію!

В Україні існує багато відкритих державних публічних реєстрів та баз даних. Тепер ви можете знайти необхідну інформацію (більше…)

Дізнатись більше

Акція «Новий рік в новій оселі»

Мрієте зустріти Новий рік в новій оселі? Тоді скористайтесь акційною пропозицією на придбання квартири в кредит!

Кредитний брокер “Експерт” проводить постійний аналіз умов кредитування та виявляє найбільш вигідні пропозиції, щоб Ви могли реалізувати свої мрії як найшвидше.

Лише до 31 грудня 2016 року, подавши мінімальний пакет документів, Ви можете оформити кредит на:

  • первинну чи вторинну нерухомість
  • терміном на 20 років
  • з початковим внеском від 30%
  •  з кредитною ставкою від 15,9% *

* ставка залежить від типу нерухомості та розміру початкового внеску.

Деталі  Ви можете довідатись, замовивши консультацію нашого менеджера.

Бажаєте зробити замовлення або маєте запитання?
Залиште нам свої контактні дані, і ми зв’яжемось з Вами у найкоротшій термін.

Дізнатись більше

Ірина Романів

Корпоративний HR Бізнес Партнер ІТ компанії
"Ми працюємо з КБ Експерт вже не перший рік у напрямку добровільного медичного страхування персоналу. Дійшли висновку,  що делегувати моніторинг ринку та підбір пакетів страхування професіоналам із компанії Експерт було правильним рішенням. Інформація про ринок, довід роботи із страховими компаніями, якісні аналітичні та маркетингові рішення, консультації, на які можна покластися - це наше враження про співпрацю із КБ Експерт."

Алєксєєв Владислав

Доцент НУЛП
Я вже багато років співпрацюю з Брокером "Експерт" і мав змогу переконатися у різних ситуаціях у високій професійності та компетентності персоналу і керівництва компанії. Ця компанія надає дуже зручний і ефективний сервіс у оформленні страхових полісів та врегулюванні страхових випадків. Мені, як не фахівцю, часом складно оцінити усі особливості та нюанси умов страхових договорів, а надто витрачати час на процедури, пов'язані із отриманням страхових виплат. На щастя, я маю професійну підтримку від Страхового брокера "Експерт", де мені не лише надають консультації щодо правильного оформлення документів, але також організовують повний супровід страхового випадку від виїзду аварійного комісара до одержання страхової виплати від страхової компанії. Я дуже задоволений рівнем, якістю і зручністю їх сервісу та маю намір й надалі користуватися їх послугами.