Кредитування юридичних осіб

Кредитування юридичних осіб

Кредитний брокер «Експерт» допоможе Вашому підприємству залучити кредитні ресурси на максимально вигідних умовах. Завдяки нашій співпраці з банківськими установами, ми маємо повноваження та здійснюємо:

  • Підбір оптимальної кредитної програми серед пропозицій банків-партнерів та лізингових компаній.
  • Визначити вартість та доцільність залучення кредитних коштів.
  • Консультація та допомога по порядку оформлення документів.
  • Порівняння кредитних програм.
  • Надання допомоги в отриманні кредиту, супровід протягом терміну кредитування.

Види кредитів, пропоновані Кредитним брокером:

Овердрафт

Овердрафт є формою кредиту, що надається Вам у національній валюті шляхом оплати розрахункових документів з Вашого поточного рахунку понад фактичний залишок коштів на ньому. Оплата здійснюється в межах ліміту заборгованості, який встановлюється на строк дії договору та залежить від обсягу надходжень коштів на Ваш поточний рахунок.Це постійно поновлювальне джерело фінансування на будь-які потреби, що дозволяє Вам безперервно користуватися коштами протягом терміну кредитування не погашаючи в повному обсязі заборгованості на кінець кожного місяця.

Кредит під депозит

Максимально швидко та зручно Ви можете отримати кредитні кошти у національній та іноземних валютах на поточні та інвестиційні потреби, за умови оформлення в забезпечення по кредиту – депозиту.

Інвестиційні кредити

Якщо Ви прагнете розширити сферу господарської діяльності або оновити застарілий фонд основних засобів – до Вашої уваги традиційні схеми фінансування інвестиційних витрат як у національній, так і в іноземних валютах. Скориставшись цим видом кредитування, Ви зможете:

  • здійснити різного характеру інвестиційні витрати;
  • можливість  розширити власний бізнес шляхом придбання транспортних засобів та обладнання для свого підприємства;
  • одноразово або поетапно використати кошти відповідно до виконання договорів/контрактів, реалізації бізнес-плану;
  • отримати кредитні кошти на довгий термін із застосуванням індивідуального графіку погашення заборгованості та можливістю відтермінування повернення основної суми боргу.

Кредит на придбання основних засобів, авто, спецтехніки, тощо

Кредити, що надаються на умовах цільового використання для придбання зазначених об’єктів. На етапі вибору програми кредитування важливе значення мають супутні витрати, які можуть суттєво впливати на кінцеву вартість кредиту.

Кредитний брокер ЕКСПЕРТ допоможе розрахувати всі витрати та обрати найбільш вигідну для Вашого підприємства програму.