Про компанію

Компанія “Експерт” – професійний учасник страхового та кредитного ринку, який представляє інтереси Клієнта у страховій компанії чи банку. З 2001 року ми реалізуємо продукти страхових компаній та банків і допомагаємо обрати найбільш привабливий для Клієнта варіант за співвідношенням ціна-якість.

Ми вважаємо, що Клієнт має право на вибір серед пропозицій та умов, які пропонують різні фінансові установи. Тому головною нашою місією є надання об’єктивних консультацій та допомога при виборі фінансового продукту.

Наші основні переваги:

  • Експерт – компанія з 15-ти річним досвідом роботи, незалежний консультант, який забезпечить найкращі умови страхування в надійних страхових компаніях  України.
  • Експерт – це об’єктивна ринкова інформація, розробка оптимальних страхових рішень та супровід страхових договорів.
  • Ми працюємо за дорученням та в інтересах Клієнта і не залежимо від будь-якої фінансової установи.
  • Проведення щоденного моніторингу дозволяє нам володіти найновішою інформацією щодо фінансових продуктів, представлених на ринку України банками та страховими компаніями.
  • Провідні фахівці нашої компанії досконало  володіють знаннями щодо кредитних та страхових програм, тому зможуть надати повну та неупереджену інформацію, а також забезпечать повний супровід процесу підписання угоди, заощадивши при цьому  Ваш час та гроші.
  • Ми забезпечуємо виїзд фахівця (аварійного комісара) на місце страхового випадку, цілодобову підтримку при настанні страхового випадку, оформлення документів при настанні страхового випадку та подання їх у страхову компанію, сприяння у прискоренні процесу страхового відшкодування, супровід та надання консультацій при настанні страхового випадку.
  • Співпраця із стабільними банками та страховими компаніями, провідними автосалонами та агенціями нерухомості, нотаріусами та майновими експертами дозволяє нам здійснювати повне комплексне обслуговування наших Клієнтів.