Страхування персоналу

Захист персоналу — першочергове завдання для дбайливих керівників підприємств, установ, організацій. "ЕКСПЕРТ" пропонує власникам бізнесу широкий спектр послуг страхування персоналу та найвигідніші умови на ринку.

Добровільне медичне страхування

Добровільне медичне страхування

За програмами добровільного медичного страхування можуть бути застраховані:

  • працівники компаній, організацій і виробництв,
  • окремі особи,
  • сім’ї та діти будь-якого віку.

Програми добровільного медичного страхування для юридичних осіб корегуються з урахуванням потреб конкретного підприємства, кількості співробітників та пакетом послуг.

Страхування від нещасних випадків

Страхування від нещасних випадків

Договір страхування укладається на випадок:

  • смерті;
  • встановлення інвалідності;
  • тимчасової непрацездатності застрахованої особи внаслідок нещасного випадку, що стався під час дії договору страхування.

Вартість договору залежить від роду діяльності застрахованої особи, переліку страхових випадків.

Корпоративне страхування життя

Корпоративне страхування життя

Турбота про майбутній добробут та забезпечену старість працездатного населення – основна мета кожної пенсійної системи будь-якої країни. Проте українське сьогодення викриває великі недоліки нашої національної пенсійної системи: мізерні пенсії, падіння рівня життя осіб похилого віку, нездатність забезпечити їх належними медичними чи соціальними послугами.

Але з цієї кризової ситуації є вихід: придбання пенсійної чи накопичувальної програми страхування життя працівників.

Страхування на випадок хвороби

Страхування на випадок хвороби

Страхування здоров’я на випадок хвороби останнім часом користується все більшою популярністю. Так само як і добровільне медичне страхування (ДМС) є важливим елементом мотивації персоналу, проте суттєво відрізняється від свого «медичного страхового брата».

На відміну від ДМС, страхування на випадок хвороби не передбачає організацію медичних послуг, а лише грошову виплату у разі настання страхового випадку (виникнення захворювання).

Соціальний захист

Соціальний захист

Програма «Соціальний захист» – це поєднання страхової та соціальної функцій, яка одночасно забезпечує страховий і фінансовий захист працівника, а також гарантує додаткові виплати в зв’язку з народженням у нього дитини та смертю близьких родичів.

Отже, якщо підприємство вимушене постійно шукати додаткові кошти для надання матеріальної допомоги у разі народження у співробітників дітей чи смерті родичів, страхова компанія може взяти вирішення цих питань на себе, забезпечивши працівника додатковими грошовими коштами для покриття фінансових витрат у таких життєвих обставинах.